X-Men '97 (2024)
X-Men '97: Sezon 1 X-Men '97 Sezon 1, Odcinek 9
Odcinek X-Men '97 (2024)

Tolerancja znaczy zagłada, część 2

Tolerance Is Extinction - Part 2 29m
8,9 167
ocen
8,9 10 1 167
X Men '97
powrót do forum s1e9

To co się odwaliło pod koniec tego odcinka - Deadpool by się nie powstydził. Tak jak było i jest mówione/pisane - trzeba przenieść tę jakość na filmy MCU. Gwarantowane numery 1 w kinach. Aż diabli biorą, że pan Czapeczka Feige zwolnił Beau DeMayo z pozycji głównego pisarza historii z tego serialu.

ocenił(a) serial na 10
wiesiekpuchacki

to jest aż niemożliwe żeby każdy odcinek stawiał poprzeczkę wyżej i wyżej a jednak tak jest

ocenił(a) serial na 9
Dworsky0

No nie? :D Pomysłowość na historię i przelanie jej z papieru na animację czy live action. Gdybym wybrał trójkę post-Endgame to na teraz wyglądałoby to tak:  
1. X-Men '97  
2. What... If?  
3. Loki 

wiesiekpuchacki

Coś mi się wydaje że na sezon 2 szykują sage Fatal Attraction i Onslaught.

SpaceCat

Oni już teraz to ruszyli ;) Znaczy ja mam pewne podejrzenia, że mogą Age Of Acolapyse ruszyć, i powrót Gambita w innej roli

ocenił(a) serial na 9
SpaceCat

No ta Onslaught saga byłaby ciekawym rozwiązaniem. Ale Gambit jako jeźdźca Apoca? No ciekawe w którą stronę pójdą - niby ludzie się śmieją że ma być 57 sezonów xD Ja myślę, że może planach mają z 57 epizodów ale nie sezonów - zatem koniecznie przywrócić Beau DeMayo.

ocenił(a) serial na 10
wiesiekpuchacki

wiadomo już coś czy jet to w ogóle możliwe? DeMayo jest zdecydowanie na fali po tym co tu odstawił

ocenił(a) serial na 9
Dworsky0

Na razie tylko po 9 odcinku to, że zmierza ten serial w stronę Fatal Attractions ("Zdziczały" Wolverine w związku z ekstrakcją adamantium z jego ciała) oraz potencjalne narodziny Onslaughta (najmroczniejsze cechy osobowości Magneto w połączeniu z cierpieniem mentalnym Xaviera).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones