PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712050}
6,8 6 836
ocen
6,8 10 1 6836
7,7 3
oceny krytyków
Unbreakable Kimmy Schmidt
powrót do forum serialu Unbreakable Kimmy Schmidt

Serial ma taki klimat jakiego się spodziewałam: jest kolorowo, główna bohaterka jest pełną życia wojowniczką o lepszy świat, mamy też humorzastego i cwanego acz zabawnego najlepszego przyjaciela geja, a akcja dzieje się w Nowym Jorku, gdzie nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko jest też na razie dosyć przewidywalne: nasza bohaterka jest niepoprawną optymistką - postawa przez wszystkich widziana jako absurdalna, ale na koniec zawsze dopina swego i ulepsza wszystkich dookoła. Według mnie zużyty schemat i trochę papierowi bohaterowie, ale słyszałam, że kolejne odcinki wypadają trochę lepiej. Zobaczymy.

ocenił(a) serial na 7
Agavaa

ja jestem po szóstym odcinku- wciąż to samo :p Serial typowo amerykański, cala ich ta ideologia self-made man i że możesz wszystko etc. Bohaterka jest trochę irytująca (mimika). Ale serial ogląda się przyjemnie, mimo że nie trzymam się caly czas za brzuch ze śmiechu.
A tak w ogóle zaczęlam oglądać ten serial, bo pomyslodawczynią jest Tina Fey, która odwalila wspanialą robotę przy "Rockefeler Plaza 30"

użytkownik usunięty
zandra5

dla ludzi z poczuciem humoru serial wymiata. Odcinek 10 płakałem, że śmiechu.

Agavaa

Po trzech odcinkach stwierdzam, że jest świetny na poprawę humoru.

joasiarybelska

Po sześciu zaczyna trochę nużyć. No cóż :P

ocenił(a) serial na 6
Agavaa

Po 4 odcinkach stwierdzam że to serial na którym nie trzeba sie skupiać, jest kolorowo, czasami zabawnie ogląda się lekko ale niestety nie zachwyca ;) Jak dla mnie niekoniecznie do polecenia :P

kasia_941

Minusem serialu jest zbyt mało zróżnicowanych bohaterów, fabuła niektórych odcinków "nie powala", ten czarny gej to strzał w kolano (osobiście dla mnie jego postać jest beznadziejna i mało śmieszna). Muzyka serialu jest dodatkowym atutem. Postać Kimmy bardzo kojarzy mi się z Jess Day z serialu "Jess i chłopaki". Specyficzne poczucie humoru (trochę jak z Family Guy) sprawia, że serial da się polubić.

ocenił(a) serial na 3
kasia_941

Dla mnie dowcip na poziomie Benny Hilla- rozczarowanie.

Agavaa

Jestem jak na razie po 3 odcinkach, ale jest spoko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones