PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014619}

Sugar

7,4 463
oceny
7,4 10 1 463
Sugar
powrót do forum serialu Sugar

Święty Farrell

ocenił(a) serial na 7

Na razie siedem gwiazdek , potem się zobaczy. Farrell świetny, żeby nie powiedzieć że ,,święty" i obdarzony super mocą . Ciągnie w górę, tę jak dotąd przeciętną historię. Fajny klimat. Ciekawy zabieg realizacyjny, z czernią i bielą i stylizowaniem kadrów na kino noir. Zawsze to coś innego. Realizacyjnie to Apple, więc serial wygląda lepiej niż niejeden film kinowy. Może być kolejny świetny serial od Jabłuszka który mało kto obejrzy.

lornemalwo

Jakie seriale możesz jeszcze polecić z Appla? Oglądałam "W tłumie" i jestem zachwycona. Co jest tam jeszcze wartego uwagi?

ocenił(a) serial na 7
kasiach

Jestem fanem S-F więc ,,For all mankind" i ,,Fundacja" - dla mnie obok ,,The Expanse" najlepszy serial z nurtu hard s-f ostatniej dekady. Do tego ,,Silos", ,,Ted Lasso", ,,W powietrzu" i najlepsza rzecz o szpiegach jaką widziałem ,,Kulawe konie"

kasiach

Jezeli podobalo Ci sie “W tlumie” to bedziesz zachwycona serialem “Czarny ptak”, a z dramatow to polecam “The Morning Show”

kasiach

rozdzielenie to ich najlepszy serial , reszta nie ma podjazdu nawet.

ocenił(a) serial na 5
lornemalwo

1 odc bardzo ok,dwa kolejne juz słabsze a ten 4,no idzie to w bardzo złym kierunku i te wstawki co rusz potrafią coraz bardziej irytować.Ps.Kulawe konie klasa!

lornemalwo

Narracja jak w grze Max Payne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones