PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624034}

Spartakus: Zemsta

Spartacus: Vengeance
7,8 39 805
ocen
7,8 10 1 39805
6,2 5
ocen krytyków
Spartakus: Zemsta
powrót do forum serialu Spartakus: Zemsta

Liam McIntyre mnie nie przekonał, Andy jak dla mnie był nie zastąpiony..

ocenił(a) serial na 7
Sanneya

Liam nie ma krzty charyzmy, okropny głos, zero wyrazistości. Uwielbiałem Andy'ego, natomiast na bohatera tytułowego nie moge teraz patrzeć.

ClarenceBachman

Ciężko jest pogodzić się z tym, że Andy odszedł w tak młodym wieku, rozumiem, że w związku z tym szukali kogoś innego,ale jak dla mnie popełnini błąd przez co już nigdy nie wróce do tego serialu, nie, gdy przez większą część czasu gra Liam, cóż pozostaje wspominać część Spartakusa z Andym..

ocenił(a) serial na 7
Sanneya

Postawili na podobieństwo wyglądu. Zapomnieli o osobowości. Naturalne, że szukali kogoś innego, a problem w tym, iż robili to zbyt pośpiesznie.
Teraz rozpoczynam trzeci sezon i polecam Ci jednak przeboleć tę zmianę. Serial nie jest tym samym bez Andy'ego i Johna (Batiatus), ale nadal ma coś do zaoferowania.

ocenił(a) serial na 7
Sanneya

Za to jeśli chodzi o trzeci sezon, Liam postarał się o wiele, wiele bardziej :) Ma pewnie niedoskonałości, których grą aktorską nie przeskoczy (głos, mimika), wypadł jednak naprawdę dobrze. Nie zawiedziesz się :)

Sanneya

To przystojniaczek, przystojniejszy nawet niz Andy, ale nie ma nawet cwierci jego charyzmy. Myslalam ze mam przed soba kolejne wciagajace odcinki ale tak drastyczna zmiana glownego bohatera zniecheca :( Zobacze co dalej ....

georgina5555

Oj Andy jednak jak dla mnie był bardziej męski,ale kwestia gustu;-P Szkoda,że tak wyszło i tak mu było pisane.

Sanneya

Nie jest tak źle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones