PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645284}

Prawdziwi

Äkta människor
7,4 940
ocen
7,4 10 1 940
Prawdziwi
powrót do forum serialu Prawdziwi

dobry...ale

ocenił(a) serial na 8

w drugim sezonie przyglup i koles z poparzana twarza przetrzymuja w tym calym but-huber-landzie(czy jakos tak) beatrice i tego jej meza(klona) i wlasnie o to mi chodzi ze przetrzymuja a raczej dadza sie przetrzymywac super inteligentne istoty glupkowi i oparzonej twarzy.Nierozumie tego zupelnie,przeciez glupek ani ten drugi niemaja zadnej broni sa tepi i slabi psychicznie i fizycznie w porownaniu do tych dwoch niby superinetligentnych hubotow.Dlaczegop ja sie pytam one niepotrafia sie stamtad wydostac?zrozumialbym to gdyby ich pilnowalo 5 kolesi z karabinami maszynowymi ale glupek i oparzona twarz?bez broni i w ogole jacy oni sa durni?Jak ta beatrice i jej maz (klon)niepotrafili stamdtad uciec.Durne to bylo jak nie wiem co.Inteligentne huboty niepotrafia zabic glupka i oparzonej twarzy i uciec tylko biernie wykonuja rozkazy.To bylo tak bez sensu ze serial powinien dostac 2 punkty mniej.glupota czystej wody.

ocenił(a) serial na 6
eliot84

Drugi sezon wg mnie jest znacznie gorszy, wręcz momentami nudny i zbyt obyczajowy.

ocenił(a) serial na 6
kalakatakimuru

Ja nie obejrzałam 2 sezonu, jednak zmęczyło mnie to za bardzo. Pierwszy sezon poszedł nawet, nawet, drugi zaś to dla mnie obniżenie lotów i to dość znaczne.

ocenił(a) serial na 10
marlena_marzena_zyla

Zbyt odjechali w stronę degeneratów.

Jak Polska.

Mam nadzieję, że Prwdziwi doczekają 3 sezonu, a na Polskę to ja już bym postawił kryskę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones