Księga Boby Fetta (2021)
Księga Boby Fetta: Sezon 1 Księga Boby Fetta Sezon 1, Odcinek 2

Rozdział 2

Chapter 2: The Tribes of Tatooine 51m
7,4 1 646
ocen
7,4 10 1 1646
Księga Boby Fetta
powrót do forum s1e2

Tuskeni

ocenił(a) serial na 7

Odcinek o wieeeele lepszy od pierwszego. Bardzo doceniam to jak mocno ewoluowali Tuskeni na przestrzeni wszystkich filmów SW, Jeżeli porównać ich przedstawienie ze starszych produkcji, oraz te z Księgi i z Mandalorianina, to jest niebo a Ziemia. W końcu są czymś więcej niż tylko "dzikusami" i rasą uprymitywnioną za sprawą wyniszczenia ich planety. Jednak liczę na to aby w kolejnych odcinkach w końcu poświęcili więcej czasu współczesnemu wątkowi Fetta, a nie retrospekcjom. Zwłaszcza, że ładnie wyjaśnili już to jak wyglądał i walczył w drugim sezonie Mando.

MerxPL

Ta,Tańczący z bantami.
Schemat goni schemat, ale wciąż coś może się z tego wykluć.

ocenił(a) serial na 9
Xipon_Cave

Ha ha ha sam jesteś schemat i już nic się z ciebie nie wykluje

wesoly71

O, trolowe ad personam w dyskusji nie o mnie... to bardziej zaskakujące niż filmowa strzelanina na pędzącym pociągu xD

Xipon_Cave

Jak 'schemat goni schemat' to twoim zdaniem dyskusja to boję się zapytać na jakim poziomie skończyłeś edukację;)

A poza tym zgadzam się z przedmówcą, że odcinek jak najbardziej na plus i trochę napawa nadzieją na jakąś sensowniejszą historię po dość mieszanych wrażeniach z pilota serialu. Obstawiam, że dalszego ciągu retrospekcji nie będzie, bo już ładnie skleili i wyjaśnili motywy jego pojawienia się w The Mandalorian i sam też liczę na to, że historia od przyszłego odcinka skupi się na głównym wątku. A wszystko wskazuje na to że będzie to konflikt interesów z Huttami.

Jedyne co mnie tak naprawdę raziło w tym odcinku to zapieprzanie bohatera w niebagatelnych prędkościach po piaskach pustyni bez żadnej osłony
twarzy, już o oczach nie wspominając co wyglądało dość idiotycznie, nawet jak na serial Sci Fi (podobny błąd był zresztą z tym szeryfem w zbroi Boby w S02E01 Mandalorianina).

ThomasPPL

Następny dziubasek.
Spokojnie. bez obaw, kwestia mojego żenująco niekompletnego wykształcenia będzie poruszona w odcinku trzecim.
Po retrospekcji w której już dobry po oczyszczającym kontakcie z "indianami" Bobi Dwie skarpety pozna Fennec w chińskiej pralni :)

Xipon_Cave

Twój pseudo zabawny slang czyta się gorzej niż ogląda ostatnią kinową część Star Wars, a to już jest wyczyn więc oszczędź sobie i nam i pisz konkretnie albo nikaj w szarości, trollu;)

ThomasPPL

Ustalmy fakty.
Primo nie znasz znaczenia słów " dyskusja" i "slang"
Secundo twoje nie bójmy się tego stwierdzenia prymitywne i zaczepne wpisy odnośnie moich wrażeń z oglądania dotyczą nie ich, a bezpośrednio mojej skromnej osoby...
I to niby ja jestem niewyedukowanym trollem :)

MerxPL

To prawda, coś pięknego. Nigdy bym się nie spodziewała, że tak przywiążę się do Tuskenów, dlaczego wcześniej byli tak bardzo pomijani? Mogłabym oglądać resztę odcinków tylko z nimi.

ocenił(a) serial na 7
elfka77

Polecam zagrać w KotORa, tam jest im poświęcony całkiem ciekawy wątek

MerxPL

Mi z kolei nie podoba się to co zrobili z Tuskenami. Wolałem już gdy byli bezmózgimi, mało empatycznimi dzikusami. Robienie z Boby Feta, czyli bezwzględnego łowcy jakiegoś pseudo bohatera romantycznego również jest trochę dziwne. No ale jest jak jest... zobaczymy jak się to rozwinie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones