Karisma KapoorI

Karisma Randhir Kapoor

7,6
223 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karisma Kapoor

Ale jest do siostry Kareeny podobna (a raczej ona do Karismy, bo przeciez ta jest starsza ;P).

TheaStephanie

Ech... masz rację. Wszystkie Kapoor'ówny są takie... niezbyt ładne? ;P

Ithien

Powiedzmy poprostu, że mają "oryginalną urodę" xDxDxD

TheaStephanie

bardzo orygianlna... kareena jest strasznie brzydka... ale w filmach wystepuje... nnajczesniej w takich, gdzie potrzebuja zlej jedzy, albo proznej panienki patrzacej tylko w lusterko... Kapoorowna ma do tego"urode"...

Daggulka_Preity

Cóż ja uważam, ze Kareena jest bardzo ładna, tylko patrząc na inne aktorki bolly typu - Kajol, Preity, Rani, Aish to wypada blado, bo tamte są rzeczywiście o niebo ładniejsze :P Za to Karisma moim zdaniem urodą nie grzeszy ;P Pozdrawiam!!!

Daggulka_Preity

mówisz tak, jakby cała gra aktorska skupiała się na urodzie :/ rzeczywiście, w filmach powinni grac tylko piękni ludzie, a mniej ładni powinni siedzieć w domach żeby nie razili pięknych swoim wyglądem

TheaStephanie

Zgadzam się z Leną .

TheaStephanie

Zgadzam się z Leną też. Rozwijają, myślę, że Kareena jest nie tyle ładna, co atrakcyjna i seksowna, a Karisma to brzydactwo,w dodatku bez talentu.

sniezka_ziom

a ja uważam Kareene za ładna kobietę, pewnie ze bez makijażu wygląda przeciętnie, ale jak bym chciała ogladac kobiety bez makijażu wyszłabym na ulice i patrzyła , a w filmach wygląda olśniewająco. A Karisma faktycznie piękna nie jest.

Kamini

Kareena jest piękną aktorką, ma w sobie coś innego, coś co ją wyróżnia. No jej siostra nie należy do najładniejszych, ale nie jest jakaś odrażająca. Mnie się nie podoba np. Twinkle Khanna i Aishwarya Rai.

patus921

Mi bardziej do gustu przypadła Kareena. W ostatnich latach stała się naprawdę piękna. Nie dziwię się, że nazywają ją diwą Bollywood. Zawsze była śliczna, ale teraz... No cudowna! Przyznam otwarcie, że jej trochę zazdroszczę tej urody ;] Poza tym Kareena jest świetną aktorką. Może na początkach kariery nie radziła sobie jakoś najlepiej, ale z czasem się wyrobiła i obecnie według mnie jest jedną z najlepszych aktorek... A Karishma też jest dobrą aktorką. Tylko, ze nie jest aż taka słynna jak jej młodsza siostra i mniej się o niej słyszy... Co może być trochę krzywdzące... Ale to już tak bywa... I nie jest aż taka brzydka... Bez przesady... Jest całkiem ładna. Poza tym w filmach nie tylko piękni grać powinni...

Sush

A ja muszę napisać sprostowanie do mojej poprzedniej wypowiedzi otóż po obejrzeniu kolejnego filmu z Karismą muszę powiedzieć ze była w nim naprawdę urzekająca i piękna, nie w taki sposób ja np Ash ale tak dziewczęco i świeżo:) A no i muszę powiedzieć ze jak dla mnie tańczy lepiej od Kareeny...

użytkownik usunięty
Kamini

kareena jest świetna a karisma ohydna te jej uszy odstające...ble

Kamini

Ja uważam, że Karisma jest utalentowaną, piękną (zobaczcie Raja Hindustani - nie można było od niej oczu oderwać) aktorką. Na dodatek fantastycznie tańczy (Dil To Pagal Hai).

Nie wiem dlaczego tak chwalicie Kareenę. Jedyne, co mi się w niej podoba to unikalność. I jest bardzo bollywoodzka. Niestety czasem wygląda paskudnie sztucznie i zupełnie nie potrafi tańczyć. Choreografowie specjalnie dla niej upraszczają układy.

A, i podkreślam, że Karisma jest gwiazdą lat 90-tych i to wtedy powstawały najlepsze produkcje z nią.

harajuku_girl

Kareena w porównaniu do niej jest ładniejsza;)) ta to ma dopiero twarz;OOniepowiem juz jaka.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones