Ed Skrein

Edward George Skrein

7,3
12 026 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Skrein

w 4 sezonie Game of Thrones rolę Daario przejmie nowy aktor - Michiel Huisman

cupcake_monster

I to jest smutna wiadomość.

WhiteDemon

Michiel Huisman to lepszy wybór.

cupcake_monster

właśnie sie dowiedziałam, strasznie żałuje, od razu mi się spodobał jako Daario, ma niesamowity uśmiech, wyjątkowo się przywiązałam i tym chętniej czekałam na kolejny sezon, a tu taka zmiana o 360 stopni jeśli chodzi o wygląd :(

Koboshi

zgadzam się w 100% :(
właśnie skończyłam pierwszy odcinek 4 serii... byłam niemile zaskoczona.
Poprzedni Daario miał charakter

iloo6969

Właśnie skończyłam oglądać, zmiana bardzo na niekorzyść, brakuje mu uroku i gra jakoś tak niemrawo, choć o ile pod tym względem może jeszcze zaskoczy pozytywnie o tyle już brakuje mi tego uśmiechu Eda.

Koboshi

Dokładnie. Trochę w stylu Mody na Sukces. Nie czytałem książki ale jeśli ta postać nie odrywa dużej roli albo ginie w najbliższym czasie to pozbył bym się jej już teraz na miejscu twórców zamiast wprowadza nowego aktora i udawać że nic się nie stało. A jak nie to chociaż ucharakteryzować podobnie jak w przypadku Dumbledora.

użytkownik usunięty
guccik

Nie czytałem książki więc tylko snuję domysły: zakładam, że on zdradzi Khalisee i przez to zginie... jak się nazywa ten "best friend zone ever"? Czy tylko ja mama takie problemy z zapamiętywaniem imion?

Niet, ale nie będę robić Ci spoilerów.

Mi prywatnie ten aktor akurat bardziej przypadł do gustu, ale do roli średnio pasuje, jest za mało egzotyczny i brutalny. Daario w książce był niezłym bezczelem ;)

guccik

Odgrywa bardzo ważną rolę, przynajmniej w książce ;)

A tak powinien wyglądać jesli chodzi o opisy z ksiązki http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2013/258/3/0/daario_naharis_by_aennyla-d6mdln6 .jpg

Koboshi

180 stopni a nie 360. chyba, że nie widzisz różnicy to i o 720 może być, pozdrawiam,

pawel_baloo

Zwykła pomyłka, ale rozumiem, że już mnie zakwalifikowała do grona idiotów i trzeba mi to było uświadomić, wyśmiać, a na koniec ironicznie pozdrowić. Taka wisienka na torcie po całym dniu pracy.

Koboshi

Nie bierz tego do siebie.
Ja bym na to raczej popatrzył, że ktoś w końcu przeczytał ze zrozumieniem Twój wpis.

cupcake_monster

a wiadomo, czemu nastąpiła ta zmiana?

Sol

Oficjalnie zrezygnował ze względu na bardziej rozbudowaną rolę w Transporterze. Ma zastąpić Jasona Stathama. Nie oficjalnie - chciał więcej kasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones