Amy Sedaris

Amy Louise Sedaris

6,4
1 331 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Sedaris

Co to k***a jest "mistrzyni prania"? Brała udział w jakichś zawodach i zajęła pierwsze miejsce, czy ki ch*j?

Brono

Może każdy ją może brać.... eee prać, kiedy chce :)

Brono

Ubawiłam się jak norka czytając ten post, ale na serio, też się nad tym zastanawiałam.

lukinfoju

W stanach zjednoczonych żyją miliony kur pań domu którę są żonamy mężczyzn klasy średniej usa. Dla nich powstaje wiele programów tepewizyjnych konkórsów, stowarzyszeń itp. W usa ludzie sa z siebie dumni i cieszą się nawet takimi drobnostkami.

Brono

Też często zastanawiałam się o co chodziło. Szczególnie, że kojarzyłam ją jako komiczkę. Zaczęłam jednak podejrzewać, że to jakiś żarcik bo w reklamie widać było jakąś nieporadność. No i dzisiaj znalazłam, że ma program/serial "At Home with Amy Sedaris", gdzie właśnie jest jest taką gospodynią programów o tym jak prowadzić dom. Tylko, że to (jak czytałam) surrealistyczna komedia. Więc raczej podejrzewam, że to raczej parodia tego typu programów. Więc nawet pasuje do moich podejrzeń. Jednak na 100% to nie jestem pewna, bo nie oglądałam sama tego.

AnixKajol

Nie spodziewałem się odpowiedzi po czterech latach :D Ma sens to co piszesz. Zagadkę mistrzyni prania można uznać za rozwiązaną. Dzięki.

Brono

Cóż, zagadka nie była rozwiązana, to pomyślałam, że może jak nie ty, to ktoś inny z tego skorzysta :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones