PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775367}

Ukryta w ciemności

In Darkness
5,9 2 017
ocen
5,9 10 1 2017
Ukryta w ciemności
powrót do forum filmu Ukryta w ciemności

Świetna gra aktorska, film ciekawy, tajemniczy, zaskakujący..

ocenił(a) film na 8
Duna

Potwierdzam, naprawdę bardzo dobre kino. Świetny klimat, muzyka, fabuła. Ode mnie mocne 7,5.

ocenił(a) film na 9
Duna

Tak samo podzielam zdanie.

ocenił(a) film na 1
Duna

Bo jesteś chyba po podstawówce ( przepraszam_) film polityczny kto wie czego ty nie wiesz ocenia niżej proste ? Polecam książkę Sprawiedliwość dla Serbii - Peter Handke (Nobel 2019) Nagroda Nobla polityczna oczywiście jak niemal co roku w tej dziedzinie lecz ktoś kto pociąga za sznureczki uznał , że tak a nie inaczej ma być.

ocenił(a) film na 1
hessus86

Zgadzam się z Tobą. Nawet wystosowałem 2 apele do rodaków. Niestety usunęli je. Od 2 lat szukam kapusia. Bezskutecznie.

ocenił(a) film na 5
hessus86

Oceniamy film dokumentalny, czy fabularny? To ne jest w zaden sposob film oparty na faktach, ani nie jest to ekranizacja ksiazki. Kazdy ma prawo do wlasnej oceny i nie jest istotne czy wysoka nota sie komus podoba, czy tez nie. Poza tym nie ladna zagrywka , ktora miala na celu umniejszyc czyjas inteligencje, a wyszlo wrecz przeciwnie, bo po podstawowce mam nadzieje , ze i Ty jestes,no chyba,ze sie myle i jeszcze jej nie ukonczyles..Mimo wszystko chyba zaliczenie prestizowej uczelni nie jest niezbedne, by wyrazic swa opinie na temat filmu stworzonego na podstawie wizji rezysera z wymyslonym scenariuszem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones