PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017592}

Kaskader

The Fall Guy
7,1 6 847
ocen
7,1 10 1 6847
6,2 18
ocen krytyków
Kaskader
powrót do forum filmu Kaskader

W swoim gatunku

ocenił(a) film na 8

świetna pozycja. Inteligentnie zrobiony, rozrywkowy, pełen cytatów, zabawny hołd dla kina lat 90, który nie udaje czegoś czym nie jest. Plus świetnie dobrana aktorsko i zagrana para bohaterów. No i magia kina, totalnie, jeśli ją sobie w dwóch zdaniach opowiedzieć, bzdurna fabuła, a widz i tak ściska kciuki, żeby się udało, żeby tylko się udało.

ocenił(a) film na 8
darrowred

dłuży się czy +80% filmu to akcja? jaki jest stosunek akcji do dialogow? mniej wiecej oczywiscie

ocenił(a) film na 8
Peter_Kurten

Sorry, ale założenie, że gdy mniej niż 80% filmu to akcja wówczas coś się komuś dłuży jest mi zupełnie obce. Mnie się dłuży John Wick. Fall Guy zupełnie nie. Dialogi są wplecione w akcje, a film bardzo chce oddać hołd pracy kaskadera intensywnością i liczbą scen, w ktorych jest ona konieczna.

ocenił(a) film na 8
darrowred

a bo ja tak pytam bo nawet nie ogladalem traileru bo nie ogladam trailerow do filmow i seriali jedynie do gier, no i nie chce zbyt duzo czytac o tym filmie, tak tylko technicznie zapytalem czego mozna sie spodziewać po tym filmie, tak czy siak na 100% ide na to do kina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones