PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017592}

Kaskader

The Fall Guy
7,1 6 847
ocen
7,1 10 1 6847
6,2 18
ocen krytyków
Kaskader
powrót do forum filmu Kaskader

Cześć, czy film jest podobny do „Bullet train”??? Bo ten mi się bardzo nie podobał, bynajmniej końcówka zaważyła na beznadziejności. Pytam, bo jeżeli jest to podobna fabuła to sobie odpuszczę ;-) Dzięki i…nie zgrillujcie się zbytnio w tym słońcu;-)

azrael_fw

Ja juz nie moge z tym "bynajmniej". Rzygam juz tym. Ludzie!!! Juz szukalam czy to moze jakis regionalizm. Nie, kur.... wy po prostu wszyscy nawet matury nie powinniscie miec z tym z swoim "bynajmniej"

marywell

Słownik języka polskiego PWN*

bynajmniej I «partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie.»

bynajmniej II «wykrzyknik będący przeczącą odpowiedzią na pytanie, np. Czy to wszystko? – Bynajmniej.»

Nie rozumiem twojego wpisu o.0. A już w ogóle nie rozumiem twojego stopnia złości. Na takie coś to można się delikatnie złościć, ale żeby wkur***??? - Bynajmniej. ;-)
Ale ok każdy ma swoje jakieś wypaczenia, ja nie lubię np. jak ludzie śmiecą a 3 metry obok jest śmietnik ;-) Dziękuję za mało znaczacy wpis, bo nie pomógł mi w ustaleniu twierdzenia ;-) 
Całej reszcie dziękuję ;-)

ocenił(a) film na 8
azrael_fw

Mnie również nie podobał się "Bullet train", zbyt przekombinowany i szalony jak na moje gusta. "Kaskader" jest szalony, ale bliżej ziemi i bardziej sensowny wg mnie. Jeśli chodzi o akcję, to świetnie nakręcone. Fajna rozrywka. Pozdrowienia.

ocenił(a) film na 3
azrael_fw

'kaskader" bo to są flaki z olejem ,dialogi to chyba dzieci w gimnazjum pisały .

ocenił(a) film na 10
azrael_fw

z trailera Bullet Traina (jakaś słabizna) to wygląda jakby w ogóle nie stał przy Kaskaderze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones