PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000459}

Do ostatniej kości

Bones and All
6,5 16 213
ocen
6,5 10 1 16213
7,2 37
ocen krytyków
Do ostatniej kości
powrót do forum filmu Do ostatniej kości

Ok postanowiłam ze się podzielę bo byłam na premierze w Wenecji na sali z obsadą i jako pierwsza wstałam i zaczęłam klaskać, wiec mogę stwierdzić ze jestem pierszą osoba którą Timothee zobaczył ze podobał jej się film gdbdbxb

Julia_Ciesliko

Koniec był z tych : i jedli długo i szczęśliwie?

ocenił(a) film na 8
borsuk96

Zdecydowanie nie xd

ocenił(a) film na 8
borsuk96

No akurat całkiem odwrotnie.

Julia_Ciesliko

Nieprawda. To ja pierwszy wstałem, tylko, że poszedłem do kibla.

perun_6

Hahahaha kom cudo. Pozdrawiam

perun_6

Mistrz

ocenił(a) film na 8
perun_6

Radzę sparwdzić prostatę - może okazać się "kanibalem". Wtedy nagle zrozumiesz film, choć innego zrozumienia Ci życzę.

Julia_Ciesliko

Brawo za odwagę, niestety nie świadczy to o jakości filmu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Truvelo_

Długo Ci przyjdzie się wykopywać spod tego "mułu".

Kinomanka_13_13

Chyba nie zrozumiałaś głębokiego przesłania wypowiedzi tej osoby :D ale rozumiem, nie był to czyn kanibalizmu, więc przekaz nie dotarł do Twojej świadomości. :D

ocenił(a) film na 8
kamilos56

A odpuściłam sobie głębszą interpretację w tym przypadku ;-)

Kinomanka_13_13

Ale, o co chodzi? Chodzi o to, coby pochwalić się pobytem w Wenecji i, że się widziało obsadę.

ocenił(a) film na 8
ninapinta

Chodzi o to, by zachować pewne standardy, nie podkreślać swoich potrzeb w zakresie wydalania (co robi perun _6) i nie koncentrować się na ich wyniku (co robi Truvelo_). A pobyt w Wenecji, udział w festiwalu i oglądanie filmu razem z jego obsadą może być baaardzo pozytywnym przeżyciem, którym można chcieć się po prostu podzielić - niekoniecznie po to, by się chwalić lub wzbudzić zazdrość… (Ale może myślę tak dlatego, że też się w tym roku świetnie bawiłam na festiwalu w Wenecji, choć nie dostałam biletów na Bones & All)

Kinomanka_13_13

w poinformowaniu że się było na festiwalu i widziało film nie ma nic niestosownego, natomiast teksty w stylu:

"jestem pierszą osoba którą Timothee zobaczył ze podobał jej się film"

to już czystej wody chwalipięctwo, i jakieś nastoletnie bajdurzenie, więc wcale nie jestem zaskoczony, że wiele osób się teraz z tego podśmiewa.

miko1980

Ludzie to mogliby powyjmować kije z dupy (trochę przy okazji się oczyścić) i po prostu zaakceptować, że niektórych dane rzeczy ekscytują bardziej niż innych. Może sam bym nie napisał czegoś podobnego, bo nie mam w zwyczaju dzielić się swoimi przeżyciami w randomowym miejscu, ale gdybym zwykł gdzieś się udzielać, to podobnym przeżyciem też bym się podzielił.

Temat nazywa się "highlight życia" i nie wiem, czego ludzie się tutaj spodziewali. Chwalenie się to nic złego, posiadanie "nastoletniego" stylu bycia również.

Po co to deptać?

Kinomanka_13_13

Super, że miałaś taką okazję. Na pewno to niezapomniane przeżycie. A wszyscy Ci, co zarzucają Ci chwalipięctwo, to tylko świadczy o tym, jacy to nienawistni frustraci, pełni złej woli i po prostu Ci zazdroszczą. Z takim nastawieniem do życia nigdy nie przeżyją nic fajnego.

ninapinta

Tak. Wļaśnie o to chodzi. I żeby Cię zżerało od środka z tej zazdrości. Jesteś zakompleksioną frustratką, która podnosi swoje ego poprzez dowalanie w necie innym szczęśliwym kobietom. Zgadłam?

ocenił(a) film na 4
Julia_Ciesliko

ok nie zesraj sie

ocenił(a) film na 7
Laikaa

xd...

Julia_Ciesliko

To recenzja filmu, czy zwierzenia z nocnej palcóweczki?

trukomholek

Jak można coś takiego napisać? Albo masz 12 lat, albo jesteś podstarzałym, samotnym typem, którego żadna kobieta nie chce.

Julia_Ciesliko

Super, że miałaś taką okazję. Na pewno to niezapomniane przeżycie. A wszyscy Ci, co zarzucają Ci chwalipięctwo, to tylko świadczy o tym, jacy to nienawistni frustraci, pełni złej woli i po prostu Ci zazdroszczą. Z takim nastawieniem do życia nigdy nie przeżyją nic fajnego.

Corderosa

Mógłbym zazdrościć gdyby taki festiwal i w takim otoczeniu faktycznie był jakimś punktem do realizacji w moim życiu i z jakiegoś powodu nie mógłbym go osiągnąć. Niestety albo stety w moim przypadku tak nie jest. Nie widzę za to powodu do takiego podniecenia że widział aktorów występujących w tym filmie. Pfff, faktycznie , jeżeli to ma być realizacja marzeń to sorry. Poprzeczka zawieszona za nisko jak dla mnie.

Julia_Ciesliko

Ja byłem w ,,Zapadłe" gdzie obok tablicy z nazwą miejscowości jest tylko czterdziestoletni przystanek PKS i widziałem jak pod lasem jeleń oddawał mocz. Przystanąłem na chwilkę rowerem i w asyście ptactwa leśnego jako pierwszy zacząłem owację na stojąco. Co za przeżycie jakie katharzis...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones