PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754800}
6,4 121 487
ocen
6,4 10 1 121487
6,9 56
ocen krytyków
Barbie
powrót do forum filmu Barbie
Rocketqueen_19

Dawno temu nastolatki na niego leciały bo wyglądał jak naćpane dziecko i niektórym zostało.

Rocketqueen_19

Wogole wszyscy goście grający Kenów w tym filmie nie są za bardzo urodziwi, a wszystkie dziewczyny wyglądają jak modelki. No niesprawiedliwe trochę moim zdaniem

EvilBadger

kurcze juz troszke za stary :/

Agniete

Margot też jest za stara.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

no jak ma sie 14 lat czyli tyle co ty smarkaty łebku to moze i za stara, jak wyhodujesz jaja to moze bys jej dal rade, yyyy cofam, w zyiu bys nie dal

nnn_nnn

Młoda ziomalka

nnn_nnn

Jest bardzo młodą ziomalową. Jest kidem Margot Robbie. Zaakceptuj fakty.

nnn_nnn

Jest nastolatką jak każdy 27 latek. To jest czas na sagging. A Ty jesteś za stary ziomeczku zajebisty.

Agniete

Młoda ziomalowa

Agniete

Jest bardzo młodą ziomalową. Jest kidem Margot Robbie. Zaakceptuj fakty.

ocenił(a) film na 3
Agniete

O to. Bo Blade R dobrze gral. Aczkolwiek, tez jakos specjalnie do niego nie palam niczym.

ocenił(a) film na 7
EvilBadger

Simu Liu wygląda dobrze

Rocketqueen_19

Pasowałby ale 10 lat temu.

ribbon

Nie. 27 lat to młodzież. To okres w życiu na sagging.

Rocketqueen_19

miał przede wszystkim czarne włosy!

ocenił(a) film na 10
Weronka90

Dyskryminujemy kogoś ze względu na kolor włosów ???? To przecież nie jego wina ;)

Bass_Slapper

mógł pofarbować ale lepszy ken mający 20 lat a nie 50

Weronka90

On ma 42. Ale fakt, ze zbyt poważny na Kena.

Weronka90

27 lat to kid.

ocenił(a) film na 5
Rocketqueen_19

A ty pasujesz do roli barbie jak pług do baletu. nie rozumiem twojej urody i fenomenu

ocenił(a) film na 6
Rocketqueen_19

Oj po trailerze to imho jednak jest idealny :D ta pustka w oczach

ocenił(a) film na 5
Rocketqueen_19

No imo też kompletnie nie pasuje.

ocenił(a) film na 6
Rocketqueen_19

imo pasuje

Rocketqueen_19

Margot jest już za stara na tę rolę. Wygląda jak Barbi na odwyku. To powinna grać super młoda i zgrabna dziewczyna.

ocenił(a) film na 7
nnn_nnn

Gdzie ty masz oczy? Przecież Margot ma tylko 33 lata, a wygląda na 25. Poza tym, jest piękna i zgrabna - jedna z piękniejszych aktorek,jeżeli nie najpiękniejsza. I wygląda naturalnie - nie ma napompowanych ust ani c*cków.

Rocketqueen_19

ty chyba 25-latek nigdy nie widziałaś. Akurat Margot ma bardzo dojrzałą urodę i po jej twarzy widać, że jest w kwiecie wieku. Zresztą już w Wilku z Wall Street wyglądała na co najmniej 30 lat, a miała tylko 22. Tak czy tak, pasuje mi do roli Barbie. Myślę, że z nią i Goslingiem będzie zabawnie.

ocenił(a) film na 7
Karo_oraK

W sumie z tym Wilkiem z Wall Street to masz rację, ale nie zmienia się to faktu że jest mega ładna i pod tym względem się nadaje, na pewno bardziej niż Amy Schumer...

Rocketqueen_19

Ktoś w ogóle zupełnie poważnie wysuwał kandydaturę Schumer do tej roli? Śmiem wątpić.

ocenił(a) film na 7
KsaweryKRK

https://www.google.com/amp/s/naekranie.pl/lekkie/barbie-amy-schumer-rola-zrezygn owala-powod-1686735941/amp

Rocketqueen_19

( ಠ_ಠ)

Karo_oraK

27 lat to młodość. Młodzież. Przypominam, że 27 lat to okres na bunt i sagging młodzieżowy nie ironia.

Karo_oraK

Po śmierci się przekonasz.

Rocketqueen_19

Barbie to ma być nastolatka, a nie dojrzała, nabita kobieta. Nic nie mam do Margot, ale ona może grać matkę Barbie.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

hah Barbie to kobieta, a nie jakas smarkata bladź jak ty

nnn_nnn

Oboje są za starzy. I Ryan i Margot.

ocenił(a) film na 1
Increibla

Pełnia zgody <3 To byłby dobry start kariery dla 20-letnich aktorów, a nie osób po 30-stce.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

Ja jebie, jak Margot jest za stara i nie ma figury, to niedźwiedz nie sra w lesie. Masz jakis kompleks biedaku co do niej, w zyciu tak idealnie wygladajacej dziewczyny nie bedziesz mial

ocenił(a) film na 3
nnn_nnn

Tylko ona gra klasyczna Barbie, a tamta nie miala nawet 20 paru lat jako wzor kobiecosci. Wlasnie, to takie bardziej milfy byly. A nikt nie mowi o zatrudnieniu do roli innej barbie aktorki, z ktora Margot jest mylona.

Rocketqueen_19

Nie Ty jedna nie rozumiesz jego fenomenu. Nie przepadam za zim.

ocenił(a) film na 7
Rocketqueen_19

Bo gra tam margot robbie

Rocketqueen_19

Ja prowadzę

Rocketqueen_19

nie ty jedna

Rocketqueen_19

Wszystkie Keny w tym filmie to przygłupy więc dobrze ich ucharakteryzowali. Gosling świetny w swojej roli.

ocenił(a) film na 9
Rocketqueen_19

właśnie wróciłam z kina - Gosling był WSPANIAŁY i idealny do tej roli

Rocketqueen_19

Dokładnie. Tragiczny casting.

Increibla

Nie. 27 lat to młodzież i sagging.

ocenił(a) film na 7
Rocketqueen_19

Przynajmniej jest biały :)

macrox

27 lat to młodzież i sagging.

ocenił(a) film na 5
Rocketqueen_19

Ja też spodziewałem się w tej roli Hopkinsa albo Ala Pacino. :-))))

ocenił(a) film na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones