PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847524}
5,6 11 350
ocen
5,6 10 1 11350
2,6 7
ocen krytyków
Banksterzy
powrót do forum filmu Banksterzy

Filmów, które warto obejrzeć a które poruszają podobną tematykę jest wiele.
Przypomnijmy sobie chociażby "Too big, too fail" czy "Margin call".
Myślę, że polska wersja musiała powstać i być może będzie nam łatwiej zrozumieć całą sytuację, bo znamy kogoś kto wpadł w bankową pułapkę. Obejrzę.

ocenił(a) film na 7
waldemar_dorsz

miałam sąsiadów, którzy wpadli w tą finansową matnię. Myślę, że to, że film pokazuje nasze własne podwórko jest jego plusem. Oczywiście warto obejrzeć wymienione przez Ciebie tytuły, bo można zagłębić się w temat i z wielu rzeczy zdać sobie sprawę. Nie oglądałam Margin calla, ale nadrobię i porównam do Banksterów. Odniosę się do wrażeń po weekendzie :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
waldemar_dorsz

obejrzałam Margin Calla- dzięki za polecenie. Tylko się bardziej zainteresowałam tematem. Na pewno będę chciała obejrzeć Banksterów żeby zobaczyć co tam u nas na własnym podwórku się zadziało.

ocenił(a) film na 3
waldemar_dorsz

Czyli ocenia Pan film, którego Pan jeszcze nie widział?

ocenił(a) film na 3
dognatek

Kunkszt drewnianych dialogów i prostej przewidywalnej fabuły

ocenił(a) film na 7
dognatek

Tu chyba chodzi o ocenę tematu nie filmu sensu stricte. Fajnie, że poruszają temat banków i ich przekrętów. Mieliśmy Komendę z krytyczną oceną wymiaru sprawiedliwości, mamy banki, czekam jeszcze na deweloperów.

ocenił(a) film na 6
dognatek

no cóż chyba mam na bakier z technologia, bo chciałem zaznaczyć, że chcę zobaczyć. Widzę, że wszędzie tu się węszy jakiś smrodek i teorie spiskowe :) w kinie akurat byłem wczoraj dopiero, chcąc wykorzystać ostatnią być może możliwość, bo epidemia itepe. No ale teraz z czystym sumieniem 6 mogę dać :) pozdrawiam cieplutko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones